A játék mindenkié

A játék mindenkié

Britz-Farkas Nelli és Kertész Katalin

Könyv Guru, 2025. 335 oldal. 165x235 mm ISBN 978-615-6979-15-5. Az 1997. évi CXL. törvény 72/C. § 2 szerinti megjelenési dátum: 2025. 10. 05.

Ötletek a gyerekek foglalkoztatására szülőknek, pedagógusoknak, animátoroknak.

Nelli és Kata könyve abszolút hiánypótló a magyar könyvpiacon. Ajánlom mindenkinek – felnőttnek és gyereknek egyaránt –, aki tud és szeret játszani, de azoknak is, akik tanulják/tanítják a közös játék művészetét. A legtöbb tevékenységhez semmilyen különleges kellékre nincs szükség, mégis életre szóló élményeket szerezhetünk, adhatunk általa. 10-15 évvel ezelőtt, amikor a fiaim kisebbek voltak, nagyon örültem volna, ha létezett volna ez a könyv… :)

Tittel Kinga, a Mesélő Budapest szerzője

A játék híd a társadalom különböző csoportjai között - Interjú Britz-Farkas Nellivel és Kertész Katalinnal

Családi körben, nagy közösségekben és akár fogyatékossággal élő személyek bevonásával is jól szórakozhatnak azok, akik A játék mindenkié című új kötetből választanak maguknak szórakozást. A szerzők, Britz-Farkas Nelli és Kertész Katalin azt is elárulták, mi a kedvenc játékuk, hogyan változtatja meg a felnőttek hétköznapjait pár perc önfeledt nevetés, és hogyan kínálnak offline játékaikkal alternatívát a digitális világ szórakozásaival szemben. A Könyv Guru interjúja

€SCRIPT